O projekcie “Pralnia Akademicka”

SmartDorm dla wyjaśnienia to projekt kompleksowej obsługi Domów Studenckich z użyciem najnowocześniejszych technologii SMART dostosowanej do nowego pokolenia – nowych mieszkańców Domu Studenckiego.

Z pewnością projekt ten zalicza się do jedynego w Polsce!

W związku z staraniami SmartDorm udało się pozyskać finansowanie na projekt studencki “PRALNIA AKADEMICKA PRZYJAZNA DLA STUDENTÓW, ŚRODOWISKA ORAZ KIEROWNICTWA”. Dzięki dofinansowaniu jesteśmy w stanie stworzyć bezpłatnie pralnię w wielu lokalizacjach z najniższym kosztem prania względem aktualnej pralni w DS!

Posiadamy możliwość zaproszenia do udziału 30 budynków Domów Studenckich. W związku z tym mamy możliwość zamontować od 6 do 10 pralek oraz od 3 do 5 suszarek bębnowych.

Projekt zakłada montaż w sumie 240 pralek oraz 120 suszarek bębnowych przy jednoczesnej możliwie minimalnej opłacie za pranie, opłatę tą ponoszą studenci w momencie wykonania prania.

Pralnie są najwyższej klasy energooszczędności i zużywają najmniej wody z dostępnych urządzeń na rynku. Sprzęt jest nowy, a obsługa pralni działa 24h/7dni w tygodniu.

Reasumując, jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem Twojego Domu Studenckiego w projekcie to przede wszystkim zapraszamy do 15-sekundowej ankiety, która pozwoli nam skierować ofertę projektu “Pralnia Akademicka” do Twojego Domu Studenckiego.

Jeśli natomiast jesteś Kierownikiem Domu Studenckiego wydrukuj i wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na www.smartdorm.pl/rejestracja

Na zgłoszenia Domów Studenckich przez kierowników czekamy do 16.08.2019 r. tj. do piątku do godziny 23:59.