Nasze usługi

Jako firma kompleksowo podchodzimy do wdrażania rozwiązań w Domach Studenckich dlatego lista naszych realizacji obejmuje tak szeroki zakres usług. Niektóre usługi w celu zachowania najwyższych standardów realizowane są przy udziale firm zewnętrznych.


Energia odnawialna

Współpracujemy z firmami, które bezpłatne przeprowadzą audyt instalacyjny paneli fotowoltaicznych oraz propozycję innych rozwiązań pozyskiwania energii odnawialnych. Pomagamy również w wypełnianiu wniosków o dotacje z Ministerstwa Edukacji i Nauki, a także Funduszu Środowiska.

Portal Mieszkańca

Portal mieszkańca generuje powiadamiania studentów poprzez wiadomości SMS o wymianie pościeli lub planowanej dezynfekcji, a bezpośrednie wiadomości SMS mogą dotyczyć zaległych dokumentów i przypomnień o płatności. Portal dla mieszkańców DS z informacjami połączony z Wirtualnym Dziekanatem pozwoli skorelować informacje nt. statusu studenta, otrzymywanego stypendium itd.

Portal Mieszkańca jest nieoceniony w pracy dla Kierownictwa DS, pozwala uporządkować zgłoszenia chęci zamieszkania w Domu Studenckim, automatyzuje pracę i eliminuje puste miejsca w pokojach.


System Inteligentna portiernia

Osoba niechciana w Domu Studenckim nigdy już do niego nie wejdzie? Elektroniczy portier wykryje złodzieja? Jednocześnie portier pozna swoim wprawnym “okiem” kto mieszka w DS, a kto przyszedł tylko na nocleg?
Z programem “Inteligentnego portiera” zwiększacie Państwo bezpieczeństwo dla Mieszkańców DS przy jednoczesnym usprawnieniu systemu wejścia. Wraz z systemem inteligentnego portiera polecamy usługę montażu systemu “inleligentne drzwi”


System inteligentnych drzwi

Pewnego dnia przyszedł do nas klient i postawił nam zadanie: studencki dorabiają sobie klucze do pokoju, a gdy już tam nie mieszkają wchodzą do pokoju i kradną rzeczy – laptopy, pieniądze, cenne przedmioty. Nazwanie tego procederu kradzieżą jest niemożliwe, gdyż brak jest śladów włamania, za skradzione rzeczy w tym momencie odpowiada zarządca Domu Studenckiego, wymiana zamków za każdą wyprowadzką studentów pochłania cenny czas konserwatora, który ma i tak bardzo dużo na głowie. Rozwiązaniem okazało się zmiana wkładek w drzwiach na elektroniczne i możliwość ich otwarcia przez upoważnione osoby. Posiadając specjalną kartę student mógł otworzyć swój pokój, pokój nauki, pralnię oraz drzwi boiska, a administrator budynku posiadał informacje do wglądu kto i o której godzinie otworzył dane drzwi – jest to szczególnie pomocne w przypadku zniszczeń lub kradzieży z wspólnych przestrzeni i pozwala ustalić sprawcę.


Pralnie i suszarnie samoobsługowe

Ta usługa jest skierowana do Domów Studenckich, w których istnieje potrzeba ujednolicenia systemu korzystania z pralek lub zmiany dostawcy tej usługi. Montując pralnię, a następnie zajmując się jej obsługą i serwisem kierownik domu Studenckiego może zaoszczędzone środki przeznaczyć na inne, bardziej pilne potrzeb Domu Studenckiego. Pralnia jest wyposażona w pralki oraz suszarki bębnowe najwyższej jakości charakteryzujące się systemem najniższej klasy energetycznejj A+++(30%) oraz najniższym poborze wody. Usługa pralni dostarczana jest kompleksowo i zakres usługi zależy od indywidualnych ustaleń. Jest to usługa, która cieszy się największą popularnością ze względu na bezkosztowość dla Domu Studenckiego oraz prostotę rozwiązania.


Audyty finansowe i doradztwo w zarządzaniu finansami

Spośród swoich usług posiadamy możliwość przeprowadzenia audytu zarządzania Domem Studenckim, wydatkowaniu środków, tworzeniem planów remontowych oraz pozyskiwaniem nowych środków na inwestycje od władz Uczelni, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz środków UE.


Sprawy regulaminowe

  • Pomoc w modernizacji regulaminów
  • Pisanie nowych regulaminów
  • Zabezpieczenie obiegu danych osobowych zgodnie z RODO
  • Rozwiązania prawne zwiększające ściągalność dłużników – mieszkańców

Inteligentny Monitroring

Ograniczenie kradzieży elementów stałych wyposażenia, wczesne wykrywanie dymu, analiza ruchu w domu studenckim pozwoli Ci jeszcze efektywniej zarządzać budynkiem oraz jego społecznością. Kamera z powodzeniem może stworzyć bilans osób w budynku w przypadku zagrożenia i obliczyć ile osób opusciło dom studencki. Tym sposobem posiadamy informacje o ilości osób, które powinny znajdować się w budynku – jest to w rezultacie liczba, która pomoże straży pożarnej ocenić sytuację!

Materiał w przygotowaniu


Systemy inteligentnego oświetlenia

Inteligentne systemy oświetlenia umilą życie mieszkańców. Samoczynnie włączające się światło na korytarzach, klatkach schodowych i w częściach wspólnych? To nie problem! Godnym uwagi jest funkcja w przypadku zagrożenia pożarowego – zaprojektowany z nami system zaprowadzi Cię bezpiecznie do wyjścia.


Systemy przeciwpożarowe

Nieuwaga i dziwne pomysły mogą doprowadzić do pożaru. System specjalistycznej firmy z pewnością zabezpieczy obiekt przed takimi wypadkami oraz sprosta wysokim wymogom bezpieczeństwa.

Z chęcią zaangażujemy się w stworzenie planów modernizacji uwzględniające wszystkie przepisy, które należy spełnić w miejscu zamieszkania jakim jest Dom Studencki.


Przystosowanie pomieszczeń użytkowych

Jesteśmy w stanie zaprojektować, przystosować oraz wykonać palarnie, salki do zabawy, pokoje nauki, siłownie oraz wszelkie inne pomieszczenia, które są przydatne mieszkańcom Domów Studenckich. Każdy Dom Studencki może posiadać różne potrzeby, dlatego niewątpliwie potrzebne rodzaje pomieszczeń ustalane są z Radą Mieszkańców oraz Kierownictwem. W związku z tym istnieje możliwość wypracowania kompromisu pomiędzy potrzebami studentów a możliwościami budynku.


Automaty z żywnością

Gotowe dania, chleb i drożdżówki, kanapki, pierogi, krokiety czyli potrawy na studencką kieszeń. Dodatkowo produkty z dłuższą przydatnością do spożycia, napoje, a także artykuły pierwszej potrzeby – a to wszystko z możliwością zakupu w automacie 24h/7 dnie w tygodniu. Podnieś standard Domu Studenckiego jednocześnie zyskując korzyści dla studentów!


Opracowanie systemu segregacji śmieci

Każdy Dom Studencki w Polsce posiada problemy związane z brakiem koordynacji studentów i segregacji śmieci. System opracowany przez naszą firmę zwiększy nawyki u studentów związane z segregacją w znaczny stopniu! Redukując śmieci mieszane a zwiększając ilośc smieci segregowanych jest to czysta i realna korzyść dla całej społeczności! Z pewnością niższe rachunki za śmieci przyczynią się do zwiększenia budżetu DS.